Reklamace, vracení a výměna zboží

 

Zakoupili jste u nás zboží, které nesplňuje vaše představy?

Nevadí. Zboží nám můžete bez problémů poslat zpět do 14 dnů.

 

Vrácení zboží

Nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží nám zašlete mail na adresu info@walkingfish.cz, ke kterému přiložíte i vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy.

Tento formulář naleznete ke stažení ZDE. Obratem Vám pošleme informace o dalším postupu.

 

Zboží musí vrátit kupující prodávajícímu nepoškozené, neopotřebené, neznečištěné, neprané, nenošené, nežehlené, nezapáchající a označené původní identifikační visačkou zboží. 

 

Vrácení platby proběhne do 14 dnů od převzetí zásilky od dopravce na váš účet, který jste vyplnili do formuláře pro odstoupení od smlouvy. Poštovné platí kupující.

 

Reklamace

Pokud vám došel nějaký kousek s vadou, dejte nám to prosím vědět na mail info@walkingfish.cz. Do přílohy tohoto mailu vložte prosím i vyplněný reklamační formulář, který najdete ke stažení ZDE a fotku vadného zboží. Obratem vám zašleme informace o dalším postupu.

  

 

Výměna zboží

Výměna zboží je možná, pokud je vámi nově požadované zboží skladem. Výměnu zboží lze uplatnit pouze v případě, kdy nově vybrané zboží bude ve stejné cenové výši a požadavek na výměnu zboží bude vytvořen do 14 dnů od obdržení zboží.

 

V případě výměny zboží a pro rezervaci zboží, za které chcete provést výměnu, nás prosím kontaktujte prostřednictvím mailu na adresu info@walkingfish.cz, do kterého přiložíte vyplněný formulář pro výměnu zboží. Tento formulář naleznete ke stažení ZDE. Následně vám zašleme další postup jak balíček poslat zpět.

 

 

Zboží musí vrátit kupující prodávajícímu nepoškozené, neopotřebené, neznečištěné, neprané, nenošené, nežehlené, nezapáchající a označené původní identifikační visačkou zboží. 

 

Jakmile obdržíme balíček s vráceným zbožím, bude nová objednávka odeslána. Poštovné platí kupující.

 

V případě, kdy se bude cena vráceného a nového produktu lišit, je nutné vytvořit novou objednávku a po obdržení vráceného zboží Vám zašleme peníze zpět na účet do 14 dnů. 

 
Vrácení, reklamace i výměna zboží se řídí obchodními podmínkami, které naleznete ZDE.

Zpět do obchodu